Wymiana młodzieży - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16963
post-template-default,single,single-post,postid-16963,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Wymiana młodzieży

Ośmioro uczniów starszych klas pod opieką p. Anny Jagielskiej wzięło udział w wymianie dzieci i młodzieży ze szkół z terenu Gminy Potęgowo (łącznie 40. uczestników) z gminami partnerskimi: Gminą Kańczuga i Gminą Ustrzyki Dolne.

Przygodę rozpoczęli 6 sierpnia o świcie. Wieczorem dotarli na pierwsze miejsce noclegowe zlokalizowane w Gminie Kańczuga. Dotychczasowe atrakcje to: seans kinowy, wizyta w ogrodzie zoologicznym, zwiedzanie pięknego Zamościa i zamku w Łańcucie, przejazd kolejką wąskotorową z Przeworska, zwiedzanie skansenu w Markowej, relaks nad zalewem w Łopuszce Małej czy spotkanie z chrząszczem w słynnym Szczebrzeszynie.

😆

Uczestnicy kolonii i opiekunowie mieli też okazję podziękować za gościnę burmistrzowi Kańczugi. Dziś pożegnali się z gościnną Gminą Kańczuga i udali się do drugiego miejsca noclegowego w samym sercu Bieszczad- do Gminy Ustrzyki Dolne.