Wycieczka do Sea Parku w Sarbsku - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16456
post-template-default,single,single-post,postid-16456,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Wycieczka do Sea Parku w Sarbsku

24 września 2020r. 3 oddziały przedszkolne w ramach projektu „Akademia Przedszkolaka” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 udały się na wycieczkę do Sea Parku w Sarbsku.

Przedszkolaki miały okazję spotkać się na żywo z fokami i uchatkami kalifornijskimi, które przywitały dzieci oklaskami, wykonały popisy cyrkowe, a nawet dały pokaz sztuki teatralnej. Na dzieci czekał również Błękitek – mówiący wieloryb, który śpiewał, tańczył i zadawał zagadki. Szczególną atrakcją dla małych poszukiwaczy przygód okazała się przejażdżka kolejką pirata. Ponadto odwiedziły prehistoryczne oceanarium w technologii 3D, obejrzały ogromne makiety zwierząt morskich oraz wrak statku. Nie mogło zabraknąć zabawy na placu zabaw. Humory wszystkim dopisały i zadowoleni wrócili do szkoły.

Dziękujemy rodzicom: p. Katarzynie Puchacz, p. Karolinie Terefenko, p. Magdalenie Kisiel oraz p. Joannie Lipskiej za pomoc w opiece nad dziećmi.

Wyjazd zorganizowały panie: A. Kosior, J. Gromowska. A. Ulanowska-Sienkiewicz.