Sztuka relaksu... - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16896
post-template-default,single,single-post,postid-16896,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Sztuka relaksu…

Drodzy uczniowie! Za nami trudny czas nauki zdalnej. Cieszymy się, że po tak długim czasie Wracacie do szkoły. Z pewnością czujecie się zdezorientowani i pełni obaw w obecnej sytuacji. Pamiętajcie, że nie jesteście z tym sami, ZAWSZE możecie liczyć na wsparcie swoich bliskich, nasze-nauczycieli i pedagoga szkolnego. Poniżej przesyłamy Wam garść informacji, o czym szczególnie powinniście pamiętać w tym okresie:1. Wysypiajcie się.2. Zadbajcie o zdrowe odżywianie.3. Rozwijajcie swoje pasje.4. Spędźcie czas z rodziną.5. Powtarzajcie wcześniejsze tematy lekcyjne.6. Rozmawiajcie z bliskimi o swoich emocjach.7. Unikajcie stresu i zachowajcie spokój. Jeżeli czujecie chaos i zbyt silne emocje, nie radzicie sobie z problemami w Waszych głowach zachęcamy do kontaktu i pomocy z naszej strony – Grona Pedagogicznego. Zachęcam Was do sięgania po konstruktywne sposoby przezwyciężania napięcia i stresu. Oto propozycje by poczuć się świetnie:

– Głębokie oddychanie krok po kroku, (https://jakmedytowac.pl/cwiczenia-oddechowe-techniki…/ )

– Dziewiętnaście sposobów na stres, ( https://zwierciadlo.pl/…/17948,1,19-sposobow-na-stres.read )

– wyciszanie przy muzyce: https://liblink.pl/ZLroFFdOuV (muzyka do pracy, nauki, koncentracji), https://liblink.pl/b3VaRqrTgK (muzyka relaksacyjna, muzyka antystresowa).

Pedagog szkolny: Anna Kosior