Święto Pieczonego Ziemniaka - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
17192
post-template-default,single,single-post,postid-17192,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Święto Pieczonego Ziemniaka

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa. Z tej okazji skorzystali uczniowie naszej szkoły, którzy w poniedziałek 27 września uczestniczyli w imprezie plenerowej na placu sołeckim. Główną atrakcją podczas „Święta Pieczonego Ziemniaka ” było ognisko, w którym dzieci piekły ziemniaki i kiełbaski. Nie zabrakło wesołych konkurencji z ziemniakiem w roli głównej, sportowych potyczek i zabawy w podchody, podczas których starsi uczniowie z pomocą mapy musieli znaleźć tajemnicze punkty, w których to czekały na nich zagadki zaszyfrowane w kodach QR.
Wspólne rozgrywki były świetną okazją do integracji społeczności uczniów i nauczycieli, propagowania zdrowego stylu życia, a wymarzona, słoneczna pogoda była dodatkowym atutem tych miłych, wspólnych chwil na świeżym powietrzu.