Przesunięcie terminu rekrutacji - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16342
post-template-default,single,single-post,postid-16342,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Przesunięcie terminu rekrutacji

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego przesunięty zostaje termin podania do publicznej wiadomości list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do klasy I i oddziałów przedszkolnych działających przy Szkole Podstawowej w Skórowie.

Przypominamy, że rodzice powinni potwierdzić wolę uczęszczania ich dziecka do wcześniej wybranej placówki w terminie do 18 III 2020r. Termin ten został przedłużony do dnia 26 III 2020r.

Druk „Oświadczenia woli” jest do pobrania na naszej stronie w zakładce „Dokumenty” lub na stronie Urzędu Gminy w Potęgowie. W zaistniałej sytuacji dopuszczamy możliwość przesłania oświadczenia lub jego skanu przy użyciu poczty elektronicznej na adres : sekretariat@spopskorowo.pl

Nie wykluczamy ponownego przesunięcia zakończenia postępowania rekrutacyjnego z przyczyn od nas niezależnych. W takim przypadku wydane zostanie kolejne zarządzenie.