Kolejny projekt za nami! - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16921
post-template-default,single,single-post,postid-16921,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kolejny projekt za nami!

W roku szkolnym 2020 / 2021 dzieci z grupy 3-4-latków i 6 – latków wraz ze swoimi wychowawczyniami Panią Angeliką Ulanowską – Sienkiewicz i Panią Anną Kosior przystąpiły do udziału w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „ Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”, którego autorką jest Pani Aneta Konefał, Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej.

Głównym celem projektu było rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnym, szkolnymi świetlicami, bibliotekami szkolnymi w całej Polsce i zagranicą.

Realizowaliśmy poszczególne moduły z projektu.:

– Książki dzieciństwa

– Mały Miś w świecie emocji

– Dbamy o zdrowie z Małym Misiem

– Zmisiowany eko-kalendarz

– Misiowe laboratorium “Czterech żywiołów“

– Mały Miś i supertajny projekt.

Przy współpracy Rodziców udało nam się wykonać również moduł „Książki z dzieciństwa” , w którym dzieci miały za zadanie wykonać ilustrację swojej ulubionej książki z dzieciństwa. Dziękujemy im za to!

Projekt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i sympatią ze strony dzieci. Udział w nim przyniósł wiele korzyści. Rozbudził pasję do słuchania czytanych bajek i opowiadań, ale także przyczynił się do kształtowania u dzieci postawy otwartości na świat i innych ludzi.