Graliśmy z WOŚP! - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16239
post-template-default,single,single-post,postid-16239,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Graliśmy z WOŚP!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 28. zagrała w tym roku w całej Polsce. Tym razem zbierała pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Cel finału obejmował także zakup wyposażenia oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej: inkubatorów, monitorów, respiratorów, strzykawek automatycznych i objętościowych, zakup ultrasonografów i echokardiografów.

Nasi uczniowie z ochotą przyłączyli się do tegorocznej zbiórki zorganizowanej przez Jurka Owsiaka i WOŚP. Monika Zawadzka, Martyna Słomińska i Wiktoria Szycko wraz z opiekunem SU p. Magdaleną Majchrzak zorganizowały zbiórkę na terenie szkoły. Grały z orkiestrą również w dzień finału akcji w GOK-u w Potęgowie. Wraz z Panią Dyrektor Agnieszką Fir uczestniczyły w nagraniu spotu promującego tę szlachetną akcję.

Dziewczyny, jesteśmy z Was dumni!