Gminne obchody Święta Niepodległości - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16122
post-template-default,single,single-post,postid-16122,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Gminne obchody Święta Niepodległości

Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie jak co roku zaprosił wszystkich mieszkańców Gminy Potęgowo na wieczornicę z okazji Narodowego Święta Niepodległości. 8 listopada do sali Gminnego Centrum Kultury przybyli zaproszeni goście, m.in. Wójt Gminy Potęgowo Dawid Litwin, Zastępca Wójta Anna Boniecka, Przewodniczący Rady Gminy Waldemar Zientarski, Radni Gminy Potęgowo, Dyrektor SP w Skórowie Agnieszka Fir, Dyrektor SP w Potęgowie Leszek Domaszk, Zastępca Dyrektora SP w Łupawie Monika Pokultinis, sołtysi, mieszkańcy gminy oraz artyści występujący tego dnia na scenie.

Aby uczcić narodowe święto, montaż słowno-muzyczny pt.”Pieśń o Tej, co nie zginęła” zaprezentowały zgromadzonej publiczności dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Skórowie przygotowane przez Izabelę Zielińską i Jacka Haidenraich. Występy naszych uczniów zostały ciepło przyjęte przez zgromadzoną publiczność. Gratulujemy artystom i ich opiekunom:)