Będzie co wspominać... - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16967
post-template-default,single,single-post,postid-16967,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Będzie co wspominać…

Ostatnie dni na koloniach w województwie podkarpackim to pobyt w Gminie Ustrzyki Dolne. Ten region jest turystycznie bardzo atrakcyjny, więc młodzież nie narzekała na nudę.

Nasi uczniowie mogli podziwiać piękno Bieszczad- wejście na szczyt Ustianowej Górnej było do tego świetną okazją. Zobaczyli słynną zaporę w Solinie i popływali łódką po Jeziorze Solińskim. Poznali tajniki pieczenia chleba w Muzeum Chleba w Ustrzykach Dolnych i relaksowali się w kompleksie otwartych basenów zlokalizowanych w tym mieście. Wczoraj wieczorem spotkali się z włodarzem Ustrzyk Dolnych, podzielili się wrażeniami z pobytu i podziękowali za gościnę. Dziś o świcie wyruszyli w drogę powrotną do Potęgowa.

Wyjazd i wymiana młodzieży nie byłyby możliwe, gdyby nie umowa podpisana przez Wójta Gminy Potęgowo Pana Dawida Litwina oraz przewodniczącego Rady Gminy Pana Waldemara Zientarskiego z przedstawicielami gmin partnerskich- Gminy Kańczuga i Ustrzyki Dolne. Było warto. Dla dzieci to z pewnością była niezapomniana przygoda i świetna nagroda.