"Akcja Piknik" - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Skórowie
16912
post-template-default,single,single-post,postid-16912,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

„Akcja Piknik”

„Akcja Piknik” za nami 🙂

Było smacznie i kolorowo.

Przypomnieliśmy sobie zasady zdrowego odżywiania i przygotowaliśmy smaczne przekąski na nasze klasowe pikniki- były wiosenne kanapki, owocowe szaszłyki i sałatki.

Przygotowywanie wspólnego posiłku stało się też okazją do przypomnienia zasad związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Akcję promującą zdrowy styl życia połączyliśmy z propagowaniem czytelnictwa. W ostatnich dniach odbyły się spotkania w bibliotece szkolnej, które pozwoliły uczniom zapoznać się z nowościami wydawniczymi zakupionymi w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Z fragmentami wybranych przez uczniów pozycji zapoznaliśmy się podczas wspólnego biesiadowania. Pikniki były też doskonałą okazją do integracji klasowych zespołów po powrocie do stacjonarnego nauczania.

👨‍👨‍👧‍👦
👩‍❤️‍👩